- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl CYRUS 2 NEW
Jedálenský stôl CYRUS 2 NEW
Telefonická objednávka
Čistý a jednoduchý dizajn je zárukou toho, že vás pri obede nič nebude vyrušovať. Biela a prírodné drevo - elegancia, do ktorej je oblečený jedálenský stôl CYRUS 2 NEW.
Kvalitné MDF v bielej farbe poskytuje dostatok miesta na servírovanie jedál a nápojov. Nohy sú z kvalitného masívu, ktoré tvoria pevnú základňu pre vrchnú dosku. Nohy sú v prírodnom odtieni.
Dizajnéri mysleli aj na vaše deti. Do dizajnu stola zapracovali oblé rohy, preto stôl nepredstavuje pre vaše ratolesti žiadne nebezpečenstvo.
Moderný jedálenský stôl sa hodí do akéhokoľvek interiéru a ľahko sa kombinuje s ostatným nábytkom či dekoráciami.
Farba:
biela / buk
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Materiál:
MDF / masív
Hmotnosť:
18,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




