- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl PRINCE 180
Jedálenský stôl PRINCE 180
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL PRINCE
Elegantný jedálenský stôl PRINCE je charakteristický svojim netradičným dizajnom s chrómovými nohami v barokovom ohýbanom štýle. Tento stôl oživí každú jedáleň a vytvorí z nej luxusné zámocké prostredie. Svoje využitie nájde aj v rokovacích alebo spoločenských priestoroch, kde sa určite stane stredobodom pozornosti každého návštevníka. 
KVALITNÉ MATERIÁLY
Doska je vyrobená z tvrdeného skla (čierna) alebo keramiky (biela), čo sú materiály ideálne na použitie na výrobu stolových dosiek. Vynikajú svojou odolnosťou proti poškriabaniu, ľahko sa čistia a stolu dodávajú elegantný vzhľad. Nadčasové nohy stola sú origináne tvarované a dotvárajú tak celkový vzhľad. Na výrobu konštrukcie bola použitá chrómovaná oceľ, ktorá vyniká svojou pevnosťou a stálosťou lesku.

BAROKNÝ ŠTÝL
Začlenením jedálenského stola PRINCE do vašej kuchyne, jedálne či haly, vytvoríte jedinečný a neopozeraný interiér, ktorý bude každá návšteva obdivovať. Spolu s jedálenskými stoličkami PRINCE VELVET budú tvoriť dokonale harmonický celok v barokovom štýle. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
60 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička PRINCE VELVET
Jedálenský stôl PRINCE 150
Jedálenský stôl PRINCE 150
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
184.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Konzolový stolík ZETHOS Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Nie je skladom
465 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
615 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
482.30 €
Šedá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €




















