- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Nadčasový jedálenský stôl s nádhernou stolovou doskou z masívneho lakovaného mangovníkového dreva. Mangovníkové drevo je známe pre svoju pôsobivú kresbu.
Doska stola spočíva na dvoch pevných nohách z čierneného kovu. Kombinácia prírodného rustikálneho vzhľadu a hrubého kovu sa perfektne hodí k industriálnemu loft štýlu, ale pôjde skvele zakomponovať aj do vidiecky či klasicky zariadených priestorov.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
mangovník / čierna
Materiál:
masívne mangovníkové drevo/kov
Rozmery:
šírka: 120 /140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 77 cm
hrúbka dosky: 4,5 cm
Rozmer stola:
120 x 80 x 77 cm
140 x 80 x 77 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 305.60 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 353 €TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
100 cm Odoslanie do 14 dní 219.40 €TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
297 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
297 €









