- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička COLT
Kancelárska stolička COLT
Telefonická objednávka
Dizajnová kancelárska stolička COLT zaujme svojím nevšedným a originálnym vzhľadom.
Stolička je vyrobená v kombinácii preglejky a látky vo farebnom prevedení: orech / sivá. Stabilitu zaisťuje chrómová ružice zakončená plastovými kolieskami v čiernej farbe.
Stolička disponuje nastaviteľnou výškou sedu.
Farba:
orech / sivá / chróm
Materiál:
preglejka / látka / kov / plast
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 80 - 90 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl so zásuvkami a skrinkou 140x50 cm Dekorhome
Písací stôl so zásuvkami a skrinkou 140x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
218.20 €
Čierna
Nie je skladom
245.70 €
Sivá
Nie je skladom
307 €
Bílá lesk
Nie je skladom
260.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
284.50 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
201.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
207.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
243.20 €
Černá lesk
Nie je skladom
348.80 €
Písací stôl s poličkami Dekorhome
Písací stôl 120x60 cm drevotrieska / oceľ Dekorhome
Písací stôl 120x60 cm drevotrieska / oceľ Dekorhome
Biela
Nie je skladom
111.90 €
Čierna
Nie je skladom
112.10 €
Bílá / dub
Nie je skladom
157.30 €
Černá / dub
Nie je skladom
110.30 €
Rohový písací stôl DTD / kov Dekorhome
Rohový písací stôl DTD / kov Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
146.40 €
Dub
Nie je skladom
178.80 €







