- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Čalúnené
- Kancelárska stolička DUMBO
Kancelárska stolička DUMBO
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA STOLIČKA DUMBO
Predstavujeme Vám kancelársku stoličku DUMBO - dokonalú symbiózu ergonómie, štýlu a funkčnosti, navrhnutú tak, aby premenila váš pracovný priestor a spríjemnila každý pracovný deň. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a inovatívnemu dizajnu sa stane nielen praktickým, ale aj vizuálne príťažlivým doplnkom vašej kancelárie alebo študentskej izby.
DESIGN
Základná mechanika umožňuje nastaviteľnú výšku sedu, čo prispieva k vašej relaxácii. Ergonomický dizajn operadla a pohodlné podrúčky poskytujú podporu pre vaše telo aj ruky. Skvelá voľba pre moderné interiéry aj pracovné priestory. Stolička je čalúnená látkou v sivej alebo ružovej farbe.
- ružová / biela
- sivá / biela
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 84 - 92 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 46 - 54 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
11 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.























