- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička FROST
Kancelárska stolička FROST
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA STOLIČKA FROST
Predstavujeme Vám kancelársku stoličku FROST - dokonalú symbiózu ergonómie, štýlu a funkčnosti, navrhnutú tak, aby premenila váš pracovný priestor a spríjemnila každý pracovný deň. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a inovatívnemu dizajnu sa stane nielen praktickým, ale aj vizuálne príťažlivým doplnkom vašej kancelárie alebo študentskej izby.
DESIGN
Základná mechanika umožňuje nastaviteľnú výšku sedu, čo prispieva k vašej relaxácii. Ergonomický dizajn operadla poskytuje podporu vašej chrbtice. Skvelá voľba pre moderné interiéry aj pracovné priestory. Stolička je vyrobená v kombinácii polyproplyénu a ekokože v elegantnej čiernej farbe.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
eko koža / plast / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 78 - 88 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 43 - 53 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













