- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Čalúnené
- Kancelárska stolička KA-V3149
Kancelárska stolička KA-V3149
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKE STOLIČKY KA-V3149
Predstavujeme Vám kancelársku stoličku KA-V3149 - dokonalú symbiózu ergonómie, štýlu a funkčnosti, navrhnutú tak, aby premenila váš pracovný priestor a spríjemnila každý pracovný deň. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a inovatívnemu dizajnu sa KA-V3149 stane nielen praktickým, ale aj vizuálne príťažlivým doplnkom vašej kancelárie alebo študentskej izby.
DESIGN
Pevné podrúčky poskytujú dodatočnú oporu rukám, zatiaľ čo bedrová opierka napomáha udržiavať správne držanie tela. Stolička je vybavená hojdacou mechanikou a výškovo nastaviteľným sedákom, čo umožňuje prispôsobenie podľa vašich potrieb. Plastový kríž tvorí pevný a stabilný základ pre bezstarostné používanie. Ideálna voľba pre komfortné sedenie v kancelárii alebo pracovni.
MODERNÉ FARBY
Stolička je čalúnená sieťovanou látkou, ktorá zaručí odolnosť a priedušnosť. Čalúnenie dostupné v troch farebných variantoch.
- zelená / sivá
- sivá / sivá
- čierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
sieťovina / látka / plast
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 99 - 109 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
priemer kríža: 63 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
11 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





























