- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička KA-W002
Kancelárska stolička KA-W002
Telefonická objednávka
Kancelárska stolička KA-W002 s 2D podrúčkami a lankovým mechanizmom je otočná a vďaka plynovému piestu je aj výškovo nastaviteľná. Kríž stoličky je vyrobený z plastu, kolieska sú vhodné na tvrdé podlahy.
Sedák a operadlo sú čalúnené sieťovinou MESH v čiernom prevedení.
Farba:
čierna
Materiál:
sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 119 - 126 cm
šírka sedu: 51 cm
hĺbka sedu 53 cm
výška sedu: 47 - 54 cm
priemer kríža: 73 cm
priemer koliesok: 6 cm
šírka podrúčiek: 8 cm
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 119 cm, 126 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 119 cm, 126 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


