- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička POP
Kancelárska stolička POP
Telefonická objednávka
Moderná kancelárska stolička POP je čalúnená príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Chrbát, podrúčky a plastový kríž stoličky sú v čiernej farbe.
Stolička disponuje niekoľkými praktickými funkciami, ako sú nastaviteľné podrúčky, nastaviteľná výška sedu a synchrónny mechanizmus. Je tak vhodná aj na dlhé sedenie pri pracovnom stole.
Synchrónna mechanika poskytuje zdravé a ergonomické sedenie. Stolička sa synchrónnou mechanikou bude neustále kopírovať váš sed - sklon operadla a úprava náklonu sedadla je čisto automatická (synchrónne). Inými slovami, čím viac sa zakloníte, tým viac sa nadvyhne sedák a naopak. Tým dosiahnete tzv. Dynamického sedenia, vďaka ktorému oi. Posilňujete svalstvo a nepreťažuje telo strnulú polohou.
Stoličku možno tiež zaaretovať / zablokovať, čím získate klasickú nepolohovateľný stoličku, alebo ju možno odblokovať a naplno využívať jej potenciál.
Farba:
zelená
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 68 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 93 - 108 cm
výška sedu: 48 - 63 cm
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
PC stôl so zásuvkami TULIO NEW
PC stôl so zásuvkami TULIO NEW
Bílá / dub
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Grafit / dub artisan
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Bílá / beton
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Písací stôl s policami drevotrieska / oceľ Dekorhome
Písací stôl s policami drevotrieska / oceľ Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
70.10 €
Bílá / dub
Odoslanie do 10 dní
67 €
Černá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
66.80 €
Černá / dub
Odoslanie do 10 dní
66.90 €




