- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička Q-022
Kancelárska stolička Q-022
Telefonická objednávka
Elegantná kancelárska stolička Q-022 je čalúnená ekokožou s dekoratívnym prešívaním v piatich farebných variantoch: biela, ružová, fialová, sivá a čierna. Stojí na kovovej podnoži v striebornej farbe.
Stolička je výškovo nastaviteľná pomocou bočnej páčky a otočná.
Farba:
biela
ružová
fialová
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
ekokoža / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 87 - 97 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
výška podrúčiek: 18 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW
100x50x0,08 cm Odoslanie do 14 dní 10.10 € 100x70x0,05 cm SkladomOchranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.40 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
137.80 €







