- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Telefonická objednávka
S kancelárskou stoličkou VALDEZ si môžete dopriať maximálny komfort pri sedení a zároveň vďaka výbornej ergonómii podporiť zdravé držanie tela.
Anatomicky tvarovaný a pohodlný sedák je čalúnený membránovou látkou v čiernej farbe, operadlo stoličky je z priedušnej sieťoviny v niekoľkých farebných variantoch.
Dokonalý pôžitok dotvorí opierka hlavy a bedier, a pevné plastové podrúčky.
Stolička je vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.
Pevný plastový kríž s piatimi plastovými kolieskami má nosnosť 100 kg.
Farba:
sivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka / sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 116-122 cm
výška sedu: 46-52 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
12,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 116 cm, 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Membránová látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 116 cm, 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Membránová látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Dub wotan
Odoslanie do 14 dní
153.80 €
Písací stôl s úložným priestorom GROSSO
Písací stôl s úložným priestorom GROSSO
Biela
Skladom
Antracit
Skladom
Rohový písací stôl 120x72 cm Dekorhome
Rohový písací stôl 120x72 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
125.50 €
Čierna
Nie je skladom
164 €
Bílá / dub
Nie je skladom
164 €
Černá / dub
Nie je skladom
164.50 €
Písací stôl s policami drevotrieska / oceľ Dekorhome
Písací stôl s policami drevotrieska / oceľ Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
70.10 €
Bílá / dub
Odoslanie do 10 dní
67 €
Černá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
66.80 €
Černá / dub
Odoslanie do 10 dní
66.90 €














