- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo DENZEL
Kancelárske kreslo DENZEL
Telefonická objednávka
Kancelárske kreslo Denzel je potiahnuté eko kožou v dvoch farebných variantoch: hnedá a čierna.
Mechanizmus TILT umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné voľné húpanie a blokácia v polohe vertikálnej počas práce.
Farba:
tmavohnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
eko koža / plast
Rozmery:
šírka: 58 cm
výška: 100 - 110 cm
hĺbka: 60 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 56 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
59.40 €







