- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo MAGUS
Kancelárske kreslo MAGUS
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKE KRESLO MAGUS
Predstavujeme vám kancelárske kreslo MAGUS, ktoré sa stane nepostrádateľným partnerom pre každého, kto hľadá spojenie profesionálneho vzhľadu a vynikajúcej funkčnosti.
NEPOSTRADATEĽNÉ FUNKCIE
Každý detail kresla MAGUS bol starostlivo premyslený a navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým.Vaším individuálnym potrebám sa prispôsobí nastaviteľnou výškou sedenia a hojdania, nastaviteľnou opierkou hlavy a sklápacími plastovými opierkami na ruky.
MATERIÁL
Kreslo je čalúnené šedou sieťovinou a doplnené o bielu plastovú podstavu. Univerzálne kolieska sú vhodné pre mäkké aj tvrdé podlahy. Kreslo, ktoré zlepší pohodu a efektivitu pri práci.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá
Materiál:
sieťovina / kov / plast
Rozmery:
šírka:580 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 113 - 123 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 71 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 113 cm, 123 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 113 cm, 123 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Výškovo nastaviteľný písací stôl B52
Výškovo nastaviteľný písací stôl B52
Biela
Skladom
Čierna
Skladom






