- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda drevo / MDF Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento báječný botník alebo komoda vám poskytne ideálne riešenie, ako sa postarať, aby ste mali svoje obľúbené topánky a všelijaké ďalšie veci úhľadne usporiadané a nemali v nich neporiadok.
Botník je vyrobený z masívneho dubového dreva s prírodnou povrchovou úpravou, ktorá mu prepožičiava rafinovaný vzhľad. Skrinka na topánky je teda veľmi odolná a vydrží dlhé roky používania. Vnútri nájdete 4 poličky a 1 zásuvku, ktoré vám poskytnú veľa miesta na uloženie vašich topánok, hračiek, kľúčov a ďalších vecí. Jedná sa teda o dokonalé a moderné úložné riešenia do vašej spálne, obývačky alebo na chodbu.
Farba:
dub
biela / dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne dubové drevo / MDF s dubovou dyhou / masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 105 cm
Hmotnosť:
23,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,8 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,8 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
356 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
374.30 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
350.20 €
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
220.80 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
262.10 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
280.10 €


















