- Domov
- Obývacia izba
- Komody
- Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Kód produktu: INVI39941
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nočný stolík KLEOPATRA Dekorhome
Varianty produktu
Akácie
Odoslanie do 14 dní
189.20 €
Sheesham
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Nočný stolík KLEOPATRA Dekorhome
Akácie
Odoslanie do 14 dní
189.20 €
Sheesham
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 189.20 €
270.70 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Odoslanie do 14 dní
159 €
227.30 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl KLEOPATRA Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl KLEOPATRA Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 452.10 € 200x100x75 cm Odoslanie do 14 dní 538.30 €Prijímame predobjednávky
od 452.10 €
619.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 423.50 €
576 €
Přidat do oblíbených








