- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Mezo
- Komoda MEZO KM-4
Komoda MEZO KM-4
Kód produktu: V-CH-MEZO-KM4
Telefonická objednávka
Štýlová komoda Mezo KM-4 je zaujímavým doplnkom v interiéri.
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo viacfarebnom prevedení, nohy sú z prášok rozdrvené ocele.
Odporúčame ju kombinovať s ďalšími prvkami z radu Mezo (pozri súvisiace).
Farba:
viacfarebná (podľa obrázku)
Rozmery:
výška: 140 cm
šírka: 100 cm
hĺbka: 29 cm
Hmotnosť:
52 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| HMOTNOSŤ | 51,2 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


