- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Olje
- Komoda OLJE 20
Komoda OLJE 20
Telefonická objednávka
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
Komodu OLJE 2D3S tvoria tri šuplíky a dve skrinky, v ktorých sa nachádzajú police. Výhodou komody je dostatok úložného priestoru, čo vám bude určite vyhovovať.
Farba:
biela
Materiál:
DTD / ABS hrany / MDF
Rozmery:
šírka: 183 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 98 cm
výška nožičiek: 16 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
rozmery šuplíka: 81,7 x 20,9 cm
Nosnosť:
doska: 10 kg
šuplík: 3 kg
polica: 5 kg
Hmotnosť:
66 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 66 kg |
| NOSNOSŤ | 3 kg, 5 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







