- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda OSLO 75456
Komoda OSLO 75456
Kód produktu: 0000239459
Telefonická objednávka
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub sonoma / biela.
Ponúka úložný priestor v podobe piatich šuplíkov - dva menšie hore a pod nimi tri veľké šuplíky.
Komoda stojí na drevených nôžkach s výškou 20,5 cm.
Možno k nej dokúpiť ďalšie produkty zo sektorového programu OSLO.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
laminovaná DTD / drevo
Rozmery:
šírka: 98,7 cm
hĺbka: 39,1 cm
výška: 100,9 cm
Hmotnosť:
29,5 kg
Dodává sa v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 98,7 cm |
| HĹBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 100,9 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 98,7 cm |
| HĹBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 100,9 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








