- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda TOPTY
Komoda TOPTY
Telefonická objednávka
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Je dvojdverová, vrchná doska je v prevedení dub sonoma. Komoda má chrómové úchytky.
Ku komode je možné zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
Farba:
dub sonoma
biela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 85 cm
Materiál:
DTD laminovaná
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík TOPTY
Konferenčný stolík TOPTY
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
59.40 €
Počítačový stôl TOPTY 1D1S
Počítačový stôl TOPTY 1D1S
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
104.50 €
Dub sonoma / bílá
Odoslanie do 14 dní
104.50 €









