- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Konferenčné
- Konferenčná stolička RAVIL
Konferenčná stolička RAVIL
Telefonická objednávka
KONFERENČNÁ STOLIČKA RAVIL
Predstavujeme Vám konferenčnú stoličku RAVIL – Vášho nového spoločníka pre dlhé hodiny v kancelárii alebo v rokovacej miestnosti. RAVIL zasadacia stolička, ktorá nájde uplatnenie v kancelárii alebo počas školenia v rokovacej miestnosti. Nie je len obyčajná stolička, je to symbol moderného designu, pohodlia a funkčnosti, ktorý sa stane nepostrádateľnou súčasťou Vášho pracovného prostredia.
PROFESIONÁLNY VZHĽAD
Dizajn hovorí sám za seba – je čalúnená čiernou sieťovinou v kombinácii s čiernou látkou.Konštrukcia je stabilná, pozostáva z kovu v chrómovom prevedení.RAVIL disponuje čiernymi plastovými opierkami na ruky. Na komforte samotnej stoličky sa podpisuje ergonomicky tvarovaná opierka na chrbát, ktorá je vhodná aj na viachodinové sedenie.
PRE DLHÉ HODINY SEDENIE
Vyberať stoličku, na ktorej trávite väčšinu dňa, by malo byť rozhodnutie, ktorému venujete náležitú pozornosť. RAVIL je stolička, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na Vaše najvyššie pohodlie a produktivitu. Jej široké a hlboké sedadlo spolu s praktickými opierkami na ruky poskytujú ideálnu podporu a komfort aj pri dlhšom sedení.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelárske kreslo HELDER
Kancelárske kreslo HELDER
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Výškovo nastaviteľný písací stôl B53
Výškovo nastaviteľný písací stôl B53
Biela
Skladom
Dub artisan / bílá
Skladom
Dub artisan / černá
Skladom

















