- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks ATLANTA B II
Konferenčný stolík 2 ks ATLANTA B II
Telefonická objednávka
Štýlový set konferenčných stokov ATLANTA B II predstavuje originálne a zároveň praktické riešenie odkladacieho priestoru v obývačke. Menší stolík je možné kedykoľvek zasunúť pod väčší stolík.
Stolíky majú šedú sklenenú dosku s mramorovým efektom a kovovú chrómovanú konštrukciu.
V ponuke máme ďalšie stolíky série ATLANTA.
Farba:
chróm / bielosivý mramor
Materiál:
tvrdené sklo / kov
Rozmery:
menší stolík: 43 x 43 x 35 cm
väčší stolík: 53 x 53 x 45 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 43 cm, 53 cm |
| HĹBKA | 43 cm, 53 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 42 cm |
| PRIEMER | 43 cm, 53 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík 2 ks ATLANTA C
Konferenčný stolík 2 ks ATLANTA C
53 cm Nie je skladom 167.90 € 80 cm Odoslanie do 10-14 dní 160.40 €Kreslo HARRY
Kreslo HARRY
Čierna
Nie je skladom
334.50 €
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €
Krémová
Nie je skladom
334.50 €
Béžová
Nie je skladom
334.50 €
Modrá
Nie je skladom
334.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
322.60 €
Skořicová
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €


