- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Konferenčný stolík 2 ks GOREJ
Konferenčný stolík 2 ks GOREJ
Telefonická objednávka
Spríjemnite si chvíle strávené v obývacej izbe s jednoduchým praktickým setom konferenčných stolíkov GOREJ.
Nohy sú vyrobené z lakovaného bambusu v prírodnej farbe, ktoré podopierajú vrchné pláty čiernej farby vyrobené z MDF.
Vyššia a nižšia stolík, ktoré môžete rozostaviť podľa chuti a priestorových možností. Menšie sa ľahko zasunie pod väčší, čo umožňuje šetriť miesto. Poslúži aj samostatne. Zakomponujte stolíky do obývacej izby a vytvorte si tak príjemnú atmosféru.
Farba:
čierna / prírodná
Materiál:
MDF / bambus
Rozmery menšieho stolíka:
šírka: 46 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 40 cm
Rozmery väčšieho stolíka:
šírka: 60 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
priemer nožičiek: 2,5 cm
Nosnosť:
10 kg
Hmotnosť:
3,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 46 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Latté
Odoslanie do 14 dní
708.60 €

















