- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks RIMBO
Konferenčný stolík 2 ks RIMBO
Kód produktu: 0000263324
Telefonická objednávka
Neviete sa rozhodnúť, či si kúpiť menší či väčší? Kúpte si rovno oba. Set dvoch konferenčných stolíkov RIMBO je vyrobený z MDF a kovu.
Farebné prevedenie čierna a dub sa dokonale prispôsobí vášmu interiéru a stane sa súčasťou vášho moderného sveta.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery väčšieho stolíka:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 50 cm
Rozmery menšieho stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 40 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Biela
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
113.50 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík 2 ks FOLLA
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
55.60 €
Čierna
Skladom
Konferenčný stolík 2 ks FOLLA
Biela
Nie je skladom
55.60 €
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Dostupnosť podľa variant
55.60 €
61.60 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík Ø68 hnedá / čierna Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 192 €
202.60 €
232 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
228 €
Konferenčný stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
228 €
Odoslanie do 14 dní
od 228 €
312 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ARIADNA Dekorhome
Varianty produktu
Konferenčný stolík ARIADNA Dekorhome
40 cm Odoslanie do 14 dní 180.60 € 60 cm Odoslanie do 14 dní 236.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 180.60 €
247 €
Přidat do oblíbených









