- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík CT-612/611
Konferenčný stolík CT-612/611
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STOLÍK CT-612 / CT 611
Spoznajte vznešenosť industriálneho štýlu, ktorý je stelesnený v nádhernom konferenčnom stole CT-612/CT 611. Vytvorte vo svojej kancelárii alebo obývacej izbe úžasnú atmosféru s týmto sivým stolom, ktorý zdobí výrazný dubový dekor na doske z MDF. Rafinovaná ozdobná okrajová doska slúži ako výrazný akcent, ktorý podporuje sofistikovanosť a zvyšuje celkovú estetiku vášho priestoru.
KVALITNÁ VÝROBA
Konferenčný stôl, ktorý prezentuje dokonalé spojenie jednoduchosti, stability a pevnosti, a to predovšetkým vďaka jeho odolnej kovovej konštrukcii zakončenej nízkymi okrúhlymi nôžkami. Celá konštrukcia je lakovaná sofistikovanou čiernou farbou.
KOMBINÁCIA STOLÍKOV
Stolíky ponúkame v dvoch praktických veľkostiach a tvaroch: štvorcový 53x53 cm a obdĺžnikový 100x60 cm. Sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné spolu kombinovať a vytvoriť tak priestrannú odkladaciu plochu vo vašej obývačke, kancelárii alebo spoločenských priestoroch.
- 53x53x30 cm
- 100x60x39 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub divoký / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 53 / 100 cm
hĺbka: 53/60 cm
výška: 30 / 39 cm
rozmer nohy: 2x2 cm
Hmotnosť:
6,5 / 12 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 53 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 53 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg, 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















