- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík DEION 2 ks Dekorhome
Konferenčný stolík DEION 2 ks Dekorhome
Kód produktu: INVI43641
Telefonická objednávka
DUO KONFERENČNÝCH STOLÍKOV DEION
Súprava dvoch konferenčných stolíkov DEION je ideálnym doplnkom do modernej obývacej izby. Veľký stôl s čiernou mramorovou doskou z MDF a malý stôl s doskou zo šedého dymového bezpečnostného skla tvorí elegantnú kombináciu, ktorá prináša do interiéru sofistikovanosť a štýl.

RÔZNE TVARY PRE DYNAMICKÝ VZHĽAD
Unikátna kombinácia okrúhleho a oválneho tvaru dodáva stolíkom dynamiku a umožňuje vytvárať zaujímavé aranžmány. Robustné nohy z práškovo lakovaného kovu zaisťujú stabilitu a dopĺňajú celkový moderný priemyselný dizajn. Stolíky môžete umiestniť spoločne pre väčší efekt alebo ich rozmiestniť do rôznych častí miestnosti. Vďaka možnosti zasunúť ich do seba ušetríte miesto, keď to potrebujete.


KOMBINOVATEĽNOSŤ S RÔZNYMI ŠTÝLMI
Vďaka svojmu modernému dizajnu a vysokej kvalite materiálov sa duo stolíkov DEION ľahko kombinuje s rôznymi štýlmi nábytku, či už preferujete priemyselný, moderný alebo dokonca retro štýl. Pre dokonalý vzhľad skombinujte stolíky s ďalšími doplnkami alebo nábytkom s mramorovým vzorom, čo vytvorí harmonický a elegantný priestor plný luxusu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna / dymová / mramor
Materiál:
MDF laminovaná / kov / sklo
Rozmery veľkého stola:
šírka: 72 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 42 cm
Rozmery menšieho stola:
šírka: 70 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 40 cm
Nosnosť:
20 kg
Hmotnosť:
15 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 70 cm, 72 cm |
| HĹBKA | 34 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRIEMER | 72 cm |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stôl |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 70 cm, 72 cm |
| HĹBKA | 34 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRIEMER | 72 cm |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stôl |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Varianty produktu
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
103 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
103 €
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
103 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
103 €
Odoslanie do 14 dní
103 €
136 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacie kreslo KENY
Odoslanie do 14 dní
od 338.10 €
408.90 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 124.60 €
181 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Odoslanie do 14 dní
od 120.20 €
165.50 €
Přidat do oblíbených








