- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento drevený konferenčný stolík dodá vintage vzhľad vašej obývačke alebo akejkoľvek izbe, kam ho umiestnite.
Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva, a preto je stabilný a má dlhú životnosť. Sheeshamová povrchová úprava dáva vyniknúť kresbe dreva a jeho hladkej štruktúre. Železné nohy stolíka s mosadznou povrchovou úpravou poskytujú extra stabilitu. Tento stolík k pohovke má zásuvku, ktorá poskytuje dostatok priestoru na usporiadanie vašich vecí na dosah ruky. Tento akcentový stolík môže slúžiť aj ako stolík k pohovke, čajový stolík alebo stolík do obývacej izby.
Dôležité upozornenie: Odtieň a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý z našich konferenčných stolíkov jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
prírodná
Materiál:
masívne drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec AMEN Dekorhome
Rozkladacia pohovka s taburetom umelá koža Dekorhome
Rozkladacia pohovka s taburetom umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
391.20 €
Sivá
Nie je skladom
507.80 €
Cappuccino
Nie je skladom
378.30 €
Stojacia lampa látka / drevo Dekorhome
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
199.90 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
222.70 €












