- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčný stolík ELVION Dekorhome
Konferenčný stolík ELVION Dekorhome
Konferenčný stolík ELVION Dekorhome
Kód produktu: INVI47803+
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| MATERIÁL | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda ELVION Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 572.80 €
981.20 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia sedacia súprava DELIN U ROH UNI
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
Rozkladacia sedacia súprava DELIN U ROH UNI
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
Odoslanie do 14 dní
569.30 €
706.40 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská lavica THETIS Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
417.60 €
Jedálenská lavica THETIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
417.60 €
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
599 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
100 cm Odoslanie do 14 dní 219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
391.30 €
Přidat do oblíbených















