- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík GAIA Dekorhome
Konferenčný stolík GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík GAIA v modernom industriálnom štýle je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva. Čierna kovová podnož má hrubé línie a dotvára pekný kontrast k hornej časti stolíka.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 70 / 100 cm
hĺbka: 60 / 70 cm
výška: 45 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
rozmer nohy: 2 x 2 cm
Rozmery stolíkov:
70 x 70 x 45 cm
60 x 100 x 45 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
538.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
538.30 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €












