- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík MICHELLE
Konferenčný stolík MICHELLE
Kód produktu: V-CH-MICHELLE-LAW-DĄB_ZŁOTY
Telefonická objednávka
Variabilné konferenčný stolík MICHELLE je zaujímavý vďaka svojmu nápaditému dizajnu. Počas chvíľky zmeníte jeho vzhľad jednoduchým rozložením.
Je vyrobený z lakovanej MDF.
Farba:
biela / dub zlatý
Materiál:
lakovaná MDF
Rozmery zloženého stolíka:
Priemer: 80 cm
Výška: 27 cm
Hmotnosť:
39 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Sedacia súprava rozkladacia SANTIAGO
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia SANTIAGO
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 393 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 393 €
Odoslanie do 14 dní
1 393 €
1 684.70 €
Přidat do oblíbených








