- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík SARDINIA
Konferenčný stolík SARDINIA
Kód produktu: V-CH-SARDINIA-LAW-BEZBARWNA
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík SARDINIA sa skladá z dvoch okrúhlych dosiek z tvrdeného skla, nohy sú z nerezovej ocele.
Farba:
číra
Materiál:
sklo / nerezová oceľ
Rozmery:
priemer: 45 cm
výška: 49 cm
Hmotnosť:
4,9 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Sedacia súprava rozkladacia BITER U
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia BITER U
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 319.30 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 319.30 €
Odoslanie do 14 dní
1 319.30 €
1 609.40 €
Přidat do oblíbených


