- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Rioma
- Kontajner so zámkom RIOMA TYP 30
Kontajner so zámkom RIOMA TYP 30
Telefonická objednávka
Kontajner RIOMA TYP 30 so zámkom je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 16/22 mm v niekoľkých farebných variantoch.
Stôl je súčasťou modernej zostavy RIOMA vhodnej na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch šuplíkov. Šuplíky sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Kontajner je so zámkom. Štyri kolieska umožňujú ľahkú manipuláciu s kontajnerom.
Kvalitný slovenský výrobok.
Farba:
biela
grafit / biela
grafit / dub artisan
dub artisan / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná / kovové príchytky
Rozmery:
šírka: 43 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 66,7 cm
Nosnosť:
15 kg
Nosnosť šuplíku:
5 kg
Hmotnosť:
26,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 66,7 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| KOLIESKA | Plastová |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl RIOMA TYP 17
Písací stôl RIOMA TYP 16
Regál RIOMA TYP 01
Písací stôl RIOMA TYP 11
Konferenčný stolík RIOMA TYP 32
Skriňa RIOMA TYP 09
Skriňa policová RIOMA TYP 10
Kancelárske kreslo CARLOS
Kancelárske kreslo CARLOS
Čierna
Skladom
Světle hnědá
Skladom














