- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Konzolový slnečník s oceľovou tyčou 250 x 250 cm
Konzolový slnečník s oceľovou tyčou 250 x 250 cm
Kód produktu: V44879
Telefonická objednávka
Tento vkusný konzolový slnečník vám poskytne tieň a ochráni vás tak pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením. Slnečník ponúkame v piatich farebných variantoch: antracit, piesková, biela, sivohnedá taupe a zelená.
Strieška slnečníka je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá neprepúšťa škodlivé UV žiarenie a nevybledne, a poskytne vám optimálnu ochranu pred slnkom. Navyše sa ľahko čistí. Je vybavená pevnou krížovou základňou pre väčšiu stabilitu. Silná oceľová tyč s 8 odolnými rebrami zaisťuje, že sa slnečník nehýbe a veľa toho vydrží.
Záhradný slnečník disponuje kľukovým mechanizmom, čo znamená, že sa ľahko otvára aj zatvára. Zostavenie výrobku je jednoduché.
Upozorňujeme, že v prípade, keď je vystavený dáždnik silnému dažďu, odporúčame ho ošetriť impregnáciou.
Farba:
antracit
piesková
biela
sivohnedá taupe
zelená
Farbu slnečníka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 250 cm
hĺbka: 250 cm
výška: 260 cm
Priemer hlavnej tyče:
48 mm
Rozmer krížového podstavca:
šírka: 100 cm
hĺbka: 100 cm
Hmotnosť:
13,5 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 250 cm |
| VÝŠKA | 260 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný úložný box GLENWOOD 390L
Skladom
u vás do 08.05.2026
128.70 €
149.30 €
Přidat do oblíbených
Fóliovník s 2 policami 120 x 240 x 190 cm Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
165.90 €
194.70 €
Přidat do oblíbených





















