- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo ARTEMIS Dekorhome
Kreslo ARTEMIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Predstavujeme vám kreslo ARTEMIS - kombináciu elegancie, pohodlia a moderného dizajnu, ktorá do vášho domova prinesie nádych luxusu a štýlu.
Toto kreslo je viac než len miesto na sedenie; je to oáza pohodlia, ktorá sa môže pochváliť nielen zvodným zamatovým povrchom, ale aj ergonomicky navrhnutými prvkami pre maximálny relax.
Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa kreslo stane hrdým stredobodom vašej obývačky, spálne alebo kancelárie.
Farba:
šampanské
sivá
horčicová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / látka (100 % polyester)
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 74 cm
šírka sedadla: 49 cm
hĺbka sedadla: 53 cm
výška sedadla: 45 cm
výška operadla: 32 cm
výška podrúčok: 24 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodáva sa v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Elegantný |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na víno ARTEMIS Dekorhome
Stojan na víno ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
336.40 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
206.40 €
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
85.80 €
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Taburet IKAROS Dekorhome
Koberec STELLAN
Taburet látka / drevo Dekorhome
Taburet látka / drevo Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
123.20 €
Vínová
Nie je skladom
115 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
132.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
130.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
133.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
129.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
100.20 €
Žltá
Nie je skladom
109.10 €
Zelená
Nie je skladom
110.40 €
Hnedá
Nie je skladom
110.90 €
Ručne pletený taburet Dekorhome
Ručne pletený taburet Dekorhome
Biela
Nie je skladom
112.40 €
Žltá
Nie je skladom
119 €
Modrá
Nie je skladom
57.60 €
Hnedá
Nie je skladom
112.40 €
Čierna
Nie je skladom
130.10 €




















