- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo CHARLOT
Kreslo CHARLOT
Telefonická objednávka
DESIGNOVÝ UŠÁK CHARLOT
Kombinuje nadčasový design s prvotřídním komfortem. Jeho ergonomická opěrka zad podporuje správné držení těla a nabízí úlevu pro páteř a krk. Robustní opěrky rukou poskytují ideální podmínky pro relaxaci vašich rukou. Tento ušák se stane nejen stylovým, ale i funkčním doplňkem vašeho obývacího pokoje, čtecího koutku nebo ložnice.

PRÉMIOVÁ KVALITA MATERIÁLŮ
Srdcem křesla je PUR pěna, která se vyznačuje svou dlouhodobou pružností a adaptabilním komfortem. Počáteční pevnost pěny se s časem přizpůsobuje vaší tělesné hmotnosti a sedacím návykům, čímž zajišťuje maximální pohodlí bez ztráty objemu. Křeslo je čalouněno v kvalitních látkách. Základem stability jsou pečlivě zpracované dřevěné nožičky, které jsou k dispozici ve třech barevných provedeních. Díky pevnému dřevěnému základu a kvalitní konstrukci je ušák CHARLOT stabilní a odolný proti každodennímu používání.

BOHATÁ PALETA BAREV
Křeslo je k dispozici v mnoha lákavých barevných variantách, které odrážejí jak klasický, tak i moderní styl bydlení. Od jednobarevných tónů až po výrazné patchwork vzory, každý kousek je unikátní a přidá vašemu prostoru osobitý charakter. Stabilita křesla je zajištěna díky dřevěným nožičkám ve třech barevných provedeních: bílá, černá a buk.

- hnědá / buk
- červená / buk
- šedá / buk
- Rose 18 / bílá
- Patchwork M1 / buk
- Patchwork Viorica 1 / buk
- Patchwork N1 / buk
- Rose 14 / buk
- vzor zelené listí / buk
- vzor hnědé káro / buk
- vintage vzor / buk
- hořčicová / černá
- smaragdová / buk
- modrá / buk
- hnědozelený vzor / buk
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry:
šířka: 86 cm
hloubka: 72 cm
výška: 105 cm
výška sedu: 42 cm
hloubka sedu: 48 cm
šířka sedu: 52 cm
výška opěrky zad: 70 cm
výška dřevěných nožiček: 13 cm
Hmotnost:
23 kg

MONTÁŽ
Křeslo je dodáváno s přehledným návodem pro snadnou montáž, a tak si budete moci své nové křeslo užít bez zbytečných komplikací.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












































