- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo MELBY
Kreslo MELBY
Telefonická objednávka
Relaxačné kresielko MELBY nájde svoje uplatnenie ako v domácnosti napr. v obývacej izbe, na chodbe či hale, tak v exteriéri na terase alebo balkóne. Vďaka použitým materiálom je kresielko vyložene univerzálne vo svojom využití.
Kostra kresla je vyrobená z práškovo lakovanej oceľ. Na sedák s operadlom bolo použité vzdušné prepletenie z polypropylénu. Pre ešte väčšie pohodlie je súčasťou kresla látkový podsedák s vankúšikom v sivej farbe.
Farba:
biela / sivá
čierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľ lakovaná práškovou farbou / polypropylén / látka
Rozmery:
šírka: 71 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný TV stolík LIVO s elektrickým krbom
Drevený záhradný domček ASKOLA 4 s prístavkom Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 4 s prístavkom Dekorhome
522 cm Odoslanie do 21 dnů 2 759 € 557 cm Odoslanie do 21 dnů 2 807.70 €Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
RTV stolík RANDOM RTV-K
RTV stolík RANDOM RTV-K
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom

















