- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Bullet
- RTV stolík BULLET RTV-1
RTV stolík BULLET RTV-1
Telefonická objednávka
Séria BULLET je elegantný a štýlový nábytok do obývacej izby alebo spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF čiernej farby s 3D dekorom na vybraných čelách skriniek. Zlatý detail v podobe tenkých nožičiek pôsobí veľmi elegantne a luxusne.
RTV stolík z kolekcie BULLET je skvelou voľbou pre milovníkov praktickosti a zároveň moderného štýlu. Ponúka dostatok úložného priestoru v podobe jednej zásuvky, jednej otvorenej skrinky a jednej skrinky s dvierkami. Dvierka je možné použiť na pravú aj ľavú stranu.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 58 cm
Hmotnosť:
36 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 5 nohou |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







