- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo pravá koža Dekorhome
Kreslo pravá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Naša kreslo z pravej kože je skvelým retro doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne.
Kreslo je vyrobené z pravej kože, ktorá sa ľahko čistí a je osadilo dekoratívnymi všívanými gombíky.
Silne polstrovaný sedák a operadlo vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie.
Rám z masívneho akáciového dreva kreslu navyše dodáva na stabilite a odolnosti.
Farba:
hnedá
čierna
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
pravá koža / masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 74 cm
výška sedu: 36 cm
hĺbka sedu: 47 cm
šírka sedu: 49 cm
Hmotnosť:
13,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.























