- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo s podnožkou umelá koža / drevo Dekorhome
Kreslo s podnožkou umelá koža / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Náročný deň? Nie je nič lepšie, než si večer dopriať relax a odpočinok v pohodlnom kresle. Naše kreslo s podnožkou bude prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite.
Kreslo je čalúnené umelou kožou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Masívny drevený rám je robustný a je zárukou stability a dlhej životnosti kreslá. Silne polstrovaný sedák a operadlo nášho kreslá sú zárukou pohodlného odpočinku pri čítaní, rozprávanie, sledovanie televízie alebo počúvaní hudby.
Zostavenie relaxačného kresla je jednoduché.
Balenie obsahuje 1 kreslo a 1 podnožku (taburet).
Farba:
biela
čierna
červená
hnedá
sivá
vínová
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery kresla:
šírka: 64 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 70 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 41 cm
Rozmery podnožky (taburetu):
šírka: 31 cm
hĺbka: 31 cm
výška: 32 cm
Materiál:
drevený rám / čalúnenie z umelej kože
Hmotnosť:
15,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 31 cm, 64 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 31 cm, 64 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







































