- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Kuchynský regál MADERA II
Kuchynský regál MADERA II
Telefonická objednávka
REGÁL MADERA
Ušetrite miesto na pracovnej doske s týmto priestranným kuchynským regálom MADERA - 3 horné police na dózy s korením, 3 veľké spodné police na kuchynské náčinie a 6 S-háčikov na náradie. Táto všestranná polica vnesie do vašej kuchyne poriadok. Prostrednú poličku je možné nastaviť do 2 výšok, takže na ňu môžete umiestniť náčinie rôznych veľkostí, od mixéra cez teplovzdušnú fritézu až po hrnce a panvice. Vďaka kombinácii robustného oceľového rámu a odolnej drevotriesky je táto stojaca polica pevná, robustná a ľahko unesie vašu mikrovlnnú rúru, kávovar a ďalšie náčinie.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 167 cm
Nosnosť:
10 kg / horná polica
40 kg / prostredná polica
15 kg / spodná polica
Hmotnosť:
18,1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 167 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,1 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg, 20 kg, 40 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









