- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Kuchynský regál MADERA III
Kuchynský regál MADERA III
Telefonická objednávka
REGÁL MADERA
Kuchynský ostrovček s 2 kovovými sieťovanými košmi, policami a háčikmi. Vďaka niekoľkým policam na plechovky a riad, 2 sieťovaným košom s hĺbkou 9 cm na ovocie a 6 háčikom na príbory vám táto kuchynská polica pomôže ľahko sa pripraviť na varenie. Obdĺžniková oceľová rúrková konštrukcia s rozmermi 15 x 30 mm, polica s romantickou rustikálnou drevenou kresbou a nastaviteľné nožičky.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 95 cm
Nosnosť:
20 kg / polica
10 kg / koš
Hmotnosť:
13,1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,1 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg, 20 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







