- Domov
- Kuchynský vozík HELGA
Kuchynský vozík HELGA
Telefonická objednávka
Kuchynský pult HELGA vám poskytne dostatok pracovného i odkladacieho priestoru. V prípade, že ho nepotrebujete, ľahko ho zasuniete napr. do voľného priestoru pri chladničke alebo do špajze. Kuchynský pult je zároveň vozík, ktorý sa pohybuje na štyroch kolieskach. Dve z nich sú s brzdou, ľahko tak vozík zaistíte proti pohybu. Na konštrukciu bola použitá kvalitná MDF a kov.
Pod pracovnou doskou nájdete dva rovnako veľké šuplíky, ktoré sa otvárajú pomocou úchytiek. Úložný priestor pozostáva z dvoch kovových košíkov, kovové police a spodná polica z MDF.
Farba:
buk / strieborná
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 81 cm
Výška šuplíka: 7,8 cm
Výška odkladacieho priestoru nad kovovou policou: 22 cm
Výška odkladacieho priestoru pod kovovou policou: 34 cm
Hmotnosť:
14,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Kuchynský vozík nerezová oceľ Dekorhome
Kuchynský vozík nerezová oceľ Dekorhome
87x45x83,5 cm (2 police) Odoslanie do 10 dní 97.30 € 87x45x83,5 cm (3 police) Odoslanie do 10 dní 111.20 € 107x55x125 cm (4 police) Odoslanie do 10 dní 234.30 € 107x55x147 cm (5 polic) Odoslanie do 10 dní 287 € 107x55x90 cm (2 police) Odoslanie do 10 dní 122 € 107x55x90 cm (3 police) Odoslanie do 10 dní 127.90 €Kuchynský vozík s boxami nerezová oceľ / plast Dekorhome
Kuchynský vozík akáciové drevo Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Biela
Nie je skladom
115.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
115.30 €
Antracit
Nie je skladom
165.30 €





