- Domov
- Nábytok
- Predsien
- Lavice a stoličky
- Lavica BÉLOS Dekorhome
Lavica BÉLOS Dekorhome
Kód produktu: INVI43312+
Telefonická objednávka
S lavicou BÉLOS vytvoríte pohodlné sedenie v každej miestnosti. Sedák ztelenej a žltej varianty je potiahnutý vysoko kvalitnou menčestrovou látkou, ktorá je zdobená pútavými vertikálnymi švami. Šedá varianta je čalúnená zamatovou látkou, ktorá dodá lesk a eleganciu. Matne čierne nohy zaisťujú stabilné postavenie a dodávajú lavici moderný vzhľad.
Náš tip na interiér: Skombinujte lavicu s ďalším nábytkom v minimalistickom štýle a vytvorte harmonickú atmosféru!
Farba:
sivá (zamat) / čierna
žltá (mančester) / čierna
zelená (mančester) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
menčester (92 % polyester, 8 % polyamid) / zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 42 cm
šírka sedu: 80 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 80 cm |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 2 ks BÉLOS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Jedálenská stolička 2 ks BÉLOS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
311.20 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík BÉLOS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 111.60 €
151.70 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík BÉLOS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 141.80 €
191.40 €
Přidat do oblíbených
Stropné svietidlo ACROBAT
Varianty produktu
Stropné svietidlo ACROBAT
2 Odoslanie do 14 dní 42.80 € 3 Odoslanie do 14 dní 63.90 € 4 Odoslanie do 14 dní 82.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 42.80 €
55.30 €
Přidat do oblíbených
Lavica BÉLOS manšestr Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
101.30 €
Přidat do oblíbených
















