- Domov
- Nábytok
- Predsien
- Lavice a stoličky
- Lavica MIRILA
Lavica MIRILA
Telefonická objednávka
Hľadáte jedinečný kúsok v štýle Art-deco, ktorý podčiarkne interiér vášho domova a napovie každému o vašom vyberavý vkusu? V tom prípade si vyberte jednu z našich lavíc mieril.
Lavica mierila má nadčasový dizajn a oku lahodiace kombinácia Velvet látky s gold chróm - zlatými nohami jej dodávajú nádych extravagancie. Látka Velvet je synonymom kvality a pevný chrómový rám zaručuje stabilitu tohto kúsku nábytku. Lavicu ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
ružová
modrá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / chróm
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 25 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oder
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 25 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










