- Domov
- Obývacia izba
- Taburety a podnožky
- Macramé taburet
Telefonická objednávka
Tento pletený taburet v modernom dizajne upúta pozornosť vo vašej domácnosti. Zapadne dokonale aj do škandinávskeho či boho štýlu. Či už ako pohodlná podnožka, ako odkladací stolík alebo ako doplnkové sedenie, táto stolička dokazuje svoju všestrannosť a vďaka nízkej hmotnosti ju je možné behom okamihu premiestniť.
Farba:
krémová (béžová)
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
pena / bavlna / látka / MDF / masívne borovice (nohy)
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 45 cm
priemer sedadla: 35 cm
výška nôh 28 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
3,3 kg
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 35 cm, 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, MDF doska, Masívne drevo, Pena |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 35 cm, 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, MDF doska, Masívne drevo, Pena |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ručně pletený taburet Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 10 dní
122.90 €
Antracit
Nie je skladom
126.90 €
Ručně pletený taburet Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
122.90 €
Antracit
Nie je skladom
126.90 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 117 €
od 122.90 €
145.40 €
Přidat do oblíbených
Ručne pletený taburet Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 104 €
od 90.30 €
106 €
Přidat do oblíbených
Ručně pletený taburet Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Antracit
Nie je skladom
99.20 €
Ručně pletený taburet Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Antracit
Nie je skladom
99.20 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 94 €
od 99.20 €
116.50 €
Přidat do oblíbených










