- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Mobius
- Modulárna skrinka MOBIUS SZAFKA NISKA 2D
Modulárna skrinka MOBIUS SZAFKA NISKA 2D
Telefonická objednávka
MOBIUS je moderná modulárna nábytková zostava, ktorá ponúka nekonečné možnosti vášho interiéru. Ľahko a rýchlo si podľa vlastných preferencií zostavíte kolekciu nábytku, ktorá dokonale zapadne do vášho štýlu. Výber z 3 výšok rámu a široká škála skriňových prvkov systému vám umožní vytvoriť optimálne využitý priestor vo vašom domove či kancelárii.
Korpus zostavy je v dekore hikora (orechovec). Čelá sú k dispozícii v 5 rôznych farbách: hikora, alpská biela, šedá, staroružová a nebesky modrá. Jemné pastelové odtiene farieb je možné spolu rôzne kombinovať. Stačí si zvoliť z 3 veľkostí základných kovových rámov a k tým už len vybrať potrebnú skrinku.
Nábytok MOBIUS disponuje abs hranami, vďaka čomu je pevný, odolný a svetlostály. Všetky prvky tiež majú moderný systém otvárania push-click. Ako materiál bola použitá laminovaná DTD doska s hrúbkou 18 mm.
Skrinka MOBIUS SZAFKA NISKA 2D je jedným z prvkov modernej ponuky modulárneho nábytku MOBIUS. Skrinka má dvoje dvierka.
Farba:
hikora / staroružová
hikora / biela
hikora / svetlomodrá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany / kov
Rozmery:
šírka: 78,2 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 36 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Nosnosť:
5 kg
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP SKRINE | Modulárna |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DVERE | Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









