🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Polička GANA je vyrobená z kvalitnej MDF, ktorá je nenáročná na údržbu, v dvoch farebných variantoch: čierna lesk a dub trufel.
Vďaka skrytému nástennému kovania sa stáva súčasťou steny. Kovanie je súčasťou balenia.
Farba:
čierny lesk
dub trufel
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
MDF
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 5 cm
Nosnosť:
5 - 8 kg (podľa druhu muriva)
Hmotnosť:
3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 8 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
11.20 €
Buk
Skladom
11.20 €
Ořech
Skladom
11.20 €
Třešeň
Skladom
11.20 €
Čierna
Skladom
20.70 €
Bílá lesk
Skladom
20.70 €
Šedá lesk
Skladom
20.70 €
Dub
Skladom
11.20 €
Dub sonoma
Skladom
11.20 €
Dub sonoma tmavý
Skladom
11.20 €
Staré drevo
Skladom
11.20 €