Nástenný botník 4 ks DTD Dekorhome
Telefonická objednávka
Majte svoje topánky prehľadne usporiadané a vždy po ruke v modernom nástennom botníku! Má jednoduchý dizajn, ktorý dobre zapadne do vášho existujúceho obytného priestoru.
Botník je vybavený 2 výklopnými policami, ktoré ponúkajú prehľadný a praktický úložný priestor pre topánky alebo papuče.
Botník sa montuje na stenu, čo vám ušetrí miesto a vo vstupnej miestnosti tak ľahko udržíte poriadok. Je možné ho upevniť v akejkoľvek požadovanej výške. Navyše sa ľahko čistí vlhkou handričkou.
Farba:
biela
biela lesk
sivá
sivá lesk
čierna
čierna lesk
dub sonoma
dub sonoma / biela
betón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
drevotrieska
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 18 cm
výška: 60 cm
Hmotnosť:
28,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,6 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Vešiaková police DTD Dekorhome
Vešiaková police DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
60.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58.90 €
Sivá
Nie je skladom
54.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
58.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
53.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
48 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
71.60 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
51 €
Černá lesk
Nie je skladom
53.20 €


























