- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík CASTEL
Nočný stolík CASTEL
Kód produktu: KO0000191855
Telefonická objednávka
Elegantný nočný stolík CASTEL na nízkych nožičkách je potiahnutý ekokožou v dvoch farebných variantoch: biela a čierna.
Stolík disponuje dvoma šuplíkmi s kovovými úchytkami.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
ekokoža / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
18,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,4 kg |
| TYP STOLA | Nočný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Stolová lampa VADUZ Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
126.70 €
Přidat do oblíbených







