- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík FIONA
Nočný stolík FIONA
Kód produktu: V-CH-FIONA-SZAFKA_N-CZEREŚNIA_ANT
Telefonická objednávka
Nočný stolík FIONA je vyrobený v kombinácii čiernej lakovanej ocele a dreva vo farebnom prevedení antická čerešňa.
Klasický dizajn stolíka vytvára v spálni príjemnú romantickú atmosféru.
Farba:
antická čerešňa / čierna
Materiál:
masívne drevo / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
9,1 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,1 kg |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,1 kg |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Posteľ kovová čierna Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 204.70 €
232.40 €
Přidat do oblíbených









