- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Nočný stolík PRIMA 2
Nočný stolík PRIMA 2
Kód produktu: V-CH-PRIMA_2-SZAFKA_N-POPIEL
Telefonická objednávka
Čalúnený nočný stolík PRIMA 2 je vyrobený z DTD a je celý potiahnutý sivou látkou.
Nočný stolík obsahuje dve zásuvky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru.
Farba:
sivá
Materiál:
DTD / látka
Rozmery:
šírka: 48 cm
výška: 54 cm
hĺbka: 41 cm
Hmotnosť:
13,9 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,9 kg |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Posteľ ANNABEL 160 s úložným priestorom
Skladom
u vás do 08.05.2026
344.40 €
380.80 €
Přidat do oblíbených
Posteľ MODENA 3 s úložným priestorom
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Posteľ MODENA 3 s úložným priestorom
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
499.50 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
499.50 €
Dostupnosť podľa variant
499.50 €
552 €
Přidat do oblíbených
Posteľ MODENA s úložným priestorom
Varianty produktu
Posteľ MODENA s úložným priestorom
160 x 200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
538.30 €
538.30 €
593.90 €
Přidat do oblíbených


